Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bmh/public_html/820.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bmh/public_html/820.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Pomysłowe uczesania na poprawiny

Fryzury na drugi dzień wesela

Oprócz wybrania odpowiedniego stroju na poprawiny, trzeba też zastanowić się nad fryzurą. Ważne, aby wszystko do siebie pasowało i żeby kobieta czuła się atrakcyjna.

Wiele pań zaproszonych na ślub i wesele umawia się wcześniej do fryzjera. Jeśli uczesanie zostanie dobrze zrobione i odpowiednio utrwalone jest szansa, że przetrwa do poprawin. Jednak oznacza to, że trzeba szczególnie uważać kładąc się spać. Natomiast na drugi dzień i tak trzeba będzie wykonać samodzielnie jakieś poprawki. W związku z tym niektóre kobiety rezerwują od razu dwie wizyty w salonie fryzjerskim – przed ślubem i weselem oraz przed poprawinami. Oczywiście jest jeszcze inna opcja – wykonanie fryzury w domu. Można poprosić o pomoc siostrę czy przyjaciółkę. Takie rozwiązanie jest całkiem dobre zwłaszcza w sytuacji, gdy poprawiny są organizowane znacznie bardziej na luzie niż przyjęcie weselne.

Natomiast jakie w ogóle uczesania są odpowiednie na poprawiny? Zawsze dobrze sprawdza się kok. Jest to dość elegancka fryzura, odpowiednia na rozmaite okazje. To jaki rodzaj koka się wybierze zależy od gustu i wieku kobiety, a także wyglądu jej kreacji. Można mieć młodzieżową kokardę, klasycznego niskiego koka lub koszyczek. Ważne, aby podczas tańczenia do skocznej muzyki, jaka będzie puszczana na poprawinach, fryzura się nie rozpadła. Takie problemu nie będą miały panie, które pójdą na imprezę w rozpuszczonych włosach. Warto je podkręcić albo całkiem wyprostować. Dzięki temu będą wyglądały inaczej niż zwykle. Jeśli jednak kobieta obawia się, że rozpuszczone włosy nie będą wygodne podczas tańców, może wybrać warkocza czy kłosa. Niektóre panie podcinają włosy przed ważnymi uroczystościami. Potem trzeba je tylko odpowiednio – u fryzjera lub w domu, używając żelu, pianki i lakieru do włosów. Zresztą panowie również często używają żelu czy pasty, kiedy mają zamiar pójść na przyjęcie lub imprezę. Na pewno przydadzą się im przed poprawinami. Oczywiście najładniejszą fryzurę zapewne będzie miała panna młoda, która najprawdopodobniej spotka się przed poprawinami z fryzjerem.