Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bmh/public_html/820.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bmh/public_html/820.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Odpowiedni strój na poprawiny studniówki

Jak się ubrać na poprawiny studniówki

Niektórzy mają do rozwiązania dylemat czy organizować poprawiny po weselu, natomiast okazuje się, że można to rozważać również po studniówce.

Młodzież bez wątpienia lubi się bawić. W związku z tym wielu przyszłych maturzystów bardzo chętnie wybierze się na after party po studniówce. Jednak jak się ubrać na taką imprezę? Na studniówce wszyscy występują w eleganckich kreacjach, ale czy na poprawinach również obowiązują stroje wieczorowe? Nie koniecznie. Zwykle młodzież ubiera się już znacznie bardziej na luzie, co oczywiście nie oznacza braku elegancji. Dziewczyna może założyć po prostu krótszą i nieco mniej „odświętną” sukienkę. Na pewno odpowiedni będzie też zestaw dopasowane spodnie i tunika. Ewentualnie można ubrać ładną bluzkę i spodnie, ale nie jeansowe. Powinny to być raczej spodnie od garnituru. Zresztą żakiet również może się przydać. Ogólna zasada jest taka, że zakłada się ubrania elegancko-imprezowe.

Jeśli chodzi o męski strój na poprawiny po weselu, to często jest to jednak garnitur i koszula. Jak jest w przypadku poprawin studniówki? Chłopcy nie przepadają za bardzo oficjalnymi ubiorami. Oczywiście, kiedy jest taka wyraźna konieczność zakładają garnitury, koszule, krawaty, ale jeśli tylko da się tego uniknąć, to raczej korzystają z okazji. Tak też jest w przypadku poprawin studniówki. Zupełnie wystarczające będą spodnie w kant i koszula w jakimś ciekawym kolorze. Ewentualnie można założyć nawet koszulę z krótkim rękawem. Oczywiście t-shirty i jeansy to kiepski pomysł. Trzeba jednak odróżnić tego rodzaju zabawę od zwykłej imprezy. Studniówka to pierwszy prawdziwy bal, a więc poprawiny również powinny mieć specjalny charakter. Osoby, które biorą w nich udział niedługo będą zdawały egzamin dojrzałości, potem dostaną dowody osobiste, pójdą na studia, po prostu wchodzą już w dorosłość. To jaki strój wybierze się na studniówkę i poprawiny powinien świadczyć o tym, że dana osoba faktycznie dorosła do pewnych rzeczy. Nie należy więc lekceważyć sprawy ubrania na tego rodzaju imprezy.