Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bmh/public_html/820.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bmh/public_html/820.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Jak goście ubierają się na poprawiny?

Modne kreacje dla mamy, świadkowej, gości

Bez wątpienia kreacja na poprawiny dla panny młodej powinna być naprawdę wyjątkowa. Mama, świadkowa oraz inne zaproszone kobiety ubierają się nieco skromniej, ale również elegancko.

Na pewno odpowiednim strojem dla mamy będzie ładna garsonka. Jej zaletą jest to, że w każdej chwili można ściągnąć i założyć żakiet. Oczywiście potrzebna jest odpowiednia bluzka – cienka, modna, z wysokiej jakości materiału. Poza tym panie w średnim wieku bardzo dobrze wyglądają w sukienkach z rękawami oraz sięgającymi za kolano. Konkretny fason uzależniony jest już tylko od gustu kobiety. Natomiast raczej nie będzie to bardzo dopasowana czy asymetryczna sukienka. Takie rozwiązanie jest dobre dla świadkowej, siostry, przyjaciółki. Ciekawie prezentują się także sukienki bombki. Jednak jeśli chodzi na przykład o tradycyjną małą-czarną, to nie jest ona najbardziej odpowiednim ubiorem na wesele czy poprawiny. Na tego rodzaju imprezy nie zakłada się raczej białych ani czarnych sukienek. Biel jest zarezerwowana dla panny młodej, a czerń kojarzy się ze smutnymi okazjami.

Czy można natomiast przyjść na poprawiny w spodniach? Poniekąd zależy to od charakteru imprezy. Jeśli odbywa się na działce czy w pubie, to jak najbardziej można zrezygnować z sukienki czy spódnicy. Natomiast jeśli poprawiny przypominają bardziej wesele, to lepiej założyć kobiecą kreację, chociaż eleganckie spodnie w połączeniu z tuniką mogą prezentować się naprawdę nieźle. Z pewnością jednak, bez względu na to czy poprawiny odbywają się w formie spotkania w ogrodzie czy też obiadu w restauracji, nie należy przychodzić na nie w jeansach. Kobiety mają tak duży wybór innych rodzajów ubrań, że byłoby to naprawdę nie na miejscu. Trzeba pamiętać o tym, że założony strój ma wyrażać szacunek dla państwa młodych oraz organizowanego przez nich przyjęcia. Oczywiście oprócz ubrania potrzebne są też pasujące do niego dodatki. Jeśli chodzi o buty, to najlepiej wybrać coś na obcasie. Wówczas nogi wyglądają zgrabniej. Trzeba tylko uwzględnić chęć tańczenia, a wiec obcas nie powinien być za wysoki. Makijaż i fryzura na poprawiny mają być modne i dopracowane.