Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bmh/public_html/820.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bmh/public_html/820.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Kameralne poprawiny w domu

Tylko dla znajomych lub rodziny

Robić poprawiny czy niekoniecznie – to jedno pytanie, ale kiedy zdecydujemy się na ich organizowanie trzeba się zastanowić jak będą wyglądały.

Niektórzy zapraszają właściwie na powtórkę wesela. Jednak impreza poprawinowa może dotyczyć tylko grona rodzinnego lub bliskich znajomych. Ewentualnie jednych i drugich. W ten sposób można rzeczywiście pobyć z tymi osobami, porozmawiać oraz wspólnie się cieszyć.  Kiedy gości jest dużo młoda para traktuje spędzenie paru chwil z każdym z nich bardziej jako obowiązek, który w końcu zaczyna być nawet ciut męczący. Natomiast podczas imprezy dla najważniejszych dla niej osób mogą docenić przybycie każdej z nich. Oczywiście takie niewielkie przyjęcie jest też znacznie tańsze. Nie potrzeba zbyt dużo jedzenia oraz picia, nie jest też koniecznie wynajmowanie specjalnej sali. Poprawiny tylko dla najbliższych można zorganizować nawet w domu.

Skoro podczas świąt i imienin przy jednym stole mieści się sporo osób, to właściwie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w dzień po weselu zrobić obiad właśnie w domu. Natomiast jeśli warunki na to pozwalają, to bardzo dobrym pomysłem będzie również zorganizowanie imprezy w ogrodzie. Będzie miała ona nieco swobodniejszy charakter, ale na pewno wszystkim się spodoba, jeśli tylko pogoda dopisze. Równie ciekawym i wygodnym pomysłem jest grill na działce. Nie trzeba będzie wówczas rezerwować czasu na super dokładne sprzątanie domu. Trzeba tylko uprzedzić gości, żeby nie przychodzili w strojach wieczorowych. Wybór kreacji na poprawiny bywa trudny, ale jeśli wiadomo jaki impreza będzie miała charakter, to łatwiej się zdecydować. A kogo w ogóle zaprosić na takie kameralne poprawiny? Oczywiście nie może zabraknąć rodziców i świadków. Zwykle jest też rodzeństwo, dziadkowie oraz przyjaciele i dobrzy znajomi. Państwo młodzi powinni przede wszystkim kierować się tym, z kim chcą spędzić jeszcze kilka wspólnych chwil po weselu. O ile na nim część osób mogła być dlatego, że wypadało je zaprosić, to na poprawiny przychodzą osoby, na których najbardziej zależy świeżo upieczonym małżonkom.